samorząd uczniowski zadania, samorząd szkolny pomysły, prawa samorządu uczniowskiego, struktura samorządu w szkole, działania samorządów uczniowskich
widok dla słabo widzących

O projekcie

Szkoła Samorządu

Szkoła Współpracy to przestrzeń, w której każde dziecko i młody człowiek, każdy rodzic i nauczyciel zaproszeni są do wspólnej rozmowy, pracy, uczenia się i zabawy.

O projekcie

Portal powstał w ramach projektu „Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły". Jest to ogólnopolski, systemowy projekt Ministerstwa Edukacji Narodowej realizowany w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze, która jest odpowiedzialna za główne zadania projektu.

Projekt rozpoczął się w marcu 2013 roku i potrwa do końca lutego 2015 roku.Jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III – Wysoka jakość systemu oświaty.

Więcej na oficjalnej stronie projektu:www.szkolawspolpracy.pl

O portalu

Szkoła samorządu to portal dla wszystkich uczniów, którzy chcą aktywnie działać w swojej szkole. Zgromadziliśmy na nim nie tylko teoretyczną wiedzę dotyczącą samorządności uczniowskiej, ale także praktyczne wskazówki jak zorganizować szkolny projekt, jak poprowadzić spotkanie czy jak zorganizować szkolną imprezę. To jedyny portal dla dzieci i młodzieży, który uczy współpracy i odpowiedzialności.

Chciałbyś, żeby w Twojej szkole więcej się działo? Nie wiesz jak usprawnić swój samorząd? Ten portal jest miejscem dla Ciebie. Jeśli uczysz się w szkole podstawowej, gimnazjum lub szkole średniej, dołącz do nas i zobacz, jak działać wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami, jak rozmawiać z nauczycielami i jak zaprosić do działania rodziców. W szkole samorządu znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań. Nauczysz się jak planować, organizować i aktywnie działać. Niezależnie od tego, ile masz lat i ilu uczniów liczy Twoja szkoła, możesz pozytywnie zmienić przestrzeń wokół siebie. Wystarczy, że chcesz. My pokażemy Ci jak.

Chcemy, żeby Szkoła samorządu była miejscem tworzony również przez Ciebie. Zapraszamy na nasze forum, gdzie możesz wymieniać się spostrzeżeniami dotyczącymi pracy w samorządzie uczniowskim, szukać inspiracji i pomagać innym w codziennych problemach. Jeśli szukasz pomysłów na fajny i aktywny samorząd uczniowski, zaprzyjaźnij się z nami.

Opowiedz o nas swoim znajomym i polub nas na Facebooku

Projekt "Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

samorząd uczniowski zadania samorząd szkolny pomysły prawa samorządu uczniowskiego działania samorządów uczniowskich

realizacja: strony www NET-atak.pl